Zrobię z Was SERWISANTÓW - ARCHITEKTURA KOMPUTERA -Kurs naprawy płyt głównych #2
Kontynuujemy kurs naprawy płyt głównych laptopów. Dziś bardzo ważny temat - architektura komputera. Bez tego nie da się sprawnie diagnozować uszkodzonej płyty głównej. Zobaczcie, jak wygląda architektura Intela okiem profesjonal ... Oglądalność i zainteresowanie: 43161, czas trwania 16m 24s, otrzymana ocena 1838, reakcje 83.
Komentarze:

- Świetny materiał jak i seria . Może serwisantem nie zostanę ,ale na pewno dowiem się bardzo dużo ciekawych rzeczy o przedmiotach codziennego użytku
- Super material, dziekuje :)
- Dziękuję, dzięki, dzięki, dzięki.
- Marcin czy można u Ciebie zrobić jakiś płatny kurs dla dorosłych, w którym uczysz kilka osób lub indywidualnie, kompletenie jestem laikiem, bo nie zajmuje się tą branżą, ale bardzo mnie to ciekawi i chciałbym się nauczyć tak, żeby mógł naprawić sobie telefon, tablet, radio itd. Chętnie zapłacę :)
- Panie Marcinie po obejrzeniu tego filmu oczywiście z otwarta koparą patrzę na to wszystko z przerażeniem ile tego wszystkiego jest na tej płycie głównej od rezystorów tranzystorów układów scalonych itp to zastanawiam się ile czasu zajmuje wyśledzenie uszkodzenia przez zaczynającego elektronika . Pozdrawiam
- Mega materiał :)
- W końcu znalazłem. Sub leci. Pozdro
- Świetny materiał szkoleniowy. Dziękuję. Mam pytanie czy w serwisie laptopów najczęściej naprawia się właśnie uszkodzone płyty główne?
- Opowiedz co to jest most hybrydowy i różne inne układy
- Co to za ciule minusują ten filmik ?
- dzięki .. dobrze usystematyzowana wiedza .. podana w przystępny sposób 👍
- Super temat. Nie zajmuje się tym ale ciekawie się słucha 😁
- To kiedy wreszcie zrobisz ze mnie tego serwisanta
- super :D
- :)
- Fajnie jakbyś wydał ebooka i spisał to wszystko. Jako jeden z pierwszych bym kupił. Może warto też pomyśleć o planszach z rozpiskami
- Kawał dobrej roboty.. <ok>
- Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy iskierki WIEDZY by je rozdawać.. Sprawdzaj, doświadczaj.. ignorancją arogancją wspieraliśmy system. Świetny materiał edukacyjny. z pasją przedstawiony temat '' wystarczy zacząć od siebie zdając sobie sprawę o czym tu jest mowa. a treść przemówi do WAS''.Polecam.
- Swietny material
- BRAWO! Wiedza podana bardzo zrozumiale. Przed chwila odkryłem kanał. Chyba zarwę noc... :) Bez pseudo naukowego bełkotu i cwaniactwa. Przyjemna gęba i miły głos :)) Fajnie się ogląda.