Podstawy obsługi komputera Szybki start Pliki Foldery Nawigacja Internet Poradnik PL 1
Szybki start. Poradnik o podstawach obsługi komputera. Budowa komputera stacjonarnego. Nawigacja. Obszar roboczy - pulpit. Ikona. Mysz. Klawiatura. Operacje na folderach i dokumentach. Przeglądarka internetowa. Pobieranie plików z inter ... Oglądalność i zainteresowanie: 49033, czas trwania 52m 14s, otrzymana ocena 383, reakcje 11.
Komentarze:

- przyda się dla nauczycieli
- Ja Panu dziekuje w ciemno dopiero zaczynam ogladac ale Glos mnie przekonal a Co do komputera to mam sytuacje nie chce ale musze kupilem Laptop do tego z Niemiecka klawiatura bo i w tym kraju zyje mam nadzieje ze cos mi to rozjasni
- Świetny kurs podstaw korzystania z komputera, jestem z młodego pokolenia i zawsze korzystam ze wzoru podanego w tym źródle jak nauczam starsze osoby korzystać z komputera :).
- Nie do konca
- Bardzo dziękuję za tą lekcję ja zawsze narzekałam że nic nie potrafię ściągnąć z Internetu i wszystko zapisywałam na kartkach a teraz po tej lekcji będę próbowała do pliku do pliku pobrane wstawić kwiat róży ciekawa jestem czy sobie poradzę bardzo dobra lekcja.
- Bardzo dobry film panie Krzysztofie, choć mam jedną uwagę - czy troszkę nie za bardzo szczegółowo omawia pan pewne aspekty jak architektura komputera, czyli RAM-y, CPU, GPU itd.? Wg mnie taka dawka "zbędnych" informacji na starcie może trochę zniechęcić ludzi do nauki. Metoda małych kroczków może czasem dać lepsze efekty.
- Łapka dla zasiegu. Pozdro z internetu
- Obejrzałem filmik pobieżnie i rzuciła mi się w oczy jedna rzecz, w opcjach folderów warto odznaczyć opcje: "Ukryj rozszerzenia znanych typów plików".