Kurs Excel 2016 Dla Początkujących - Część 1 - Wstęp
http://zlotekursy.pl/ Ten film to wprowadzenie do kursu Excel 2016 dla początkujących. To wideo zostało stworzone z myślą o osobach zupełnie początkujących, które chcą się nauczyć Excela od podstaw i które nie miały z Excelem ... Oglądalność i zainteresowanie: 1068172, czas trwania 11m 59s, otrzymana ocena 7693, reakcje 216.
Komentarze:

- Mam w dupie że mój komentarz nie dotyczy filmu, ale kurw** wstawiam go bo nie ma takiego filmu, który w prosty sposób tłumaczy jak wstawić wykres punktowy x-y o losowych wartościach. Excel nie potrafi tego zrobić, sami się przekonajcie ! Nic prostszego, narysować wykres punktowy, mając określone wartości x i y na kartce LOL !!! Jebaj się Gates źle zrobiłeś excela !
- pani zadała prace a ja nie wiem co mam zrobic
- Bardzo dobry kurs. Przydatny zarówno dla początkujących jak i tych co z excela ostatnio korzystali z 10 lat temu.
- A co mam zrobić, gdy chcę poprawić literówkę w tytule sklepu, bo zamiast spożywczy napisałam spozywczy?
- dzięki
- Jak dla początkujących, bardzo dobrze przekazany materiał. Będę oglądać więcej aby nauczyć się podstaw.
- Świetnie przygotowane.Prosto i na temat bez zbędnych informacji.Skorzystam:) Pozdrawiam:P
- Czemu nie generuje mi się wykres jeśli mam w tabeli rozpisane dane godzinami? Np. Książki 2h , Internet 3h. Musi tutaj być jakaś specjalna formuła? Będę wdzięczny za pomoc.
- Właśnie chodzę na kurs i ciężko mi idzie ogarnięcie Excela ale ta lekcja... Super!!!! Bardzo przejrzyście pokazane i wytłumaczone. Jestem Twoja fanką. 😁
- Bardzo dobrze wytłumaczone 😁
- Styczeń, Luteń, Marzeń...
- Pov: masz jutro sprawdzian z excela
- jestes super
- Wspaniale tłumaczysz!
- Janek, jesteś wielki. Super! Wspaniały wykład głos extra, przejrzyście bez zbędnego pier***. Jestem zachwycony i rozpoczynam naukę :)
- powiem panu że świetnie pan tłumaczy
- Witam Dziekuje za Pomoc
Kto oglądał /ogląda w 2021?
- Ja mam problem proboje juz pol dnia ... 😞 gdy chce scalic to wyswietla mi się komunikat ... podczas scalania komorek są zachowywane tylko dane z lewej górnej komórki a pozostałe wartości są odrzucone ? Ktos cos
- gówno
- Dziękuję!