Jak zdać prawo jazdy na motocykl za pierwszym razem?
Siemanko! Dziś porozmawiamy o tym jak łatwiej zdać testy i praktykę + opowiem troszkę o mojej przygodzie z prawkiem. Zapraszam do oglądania! ... Oglądalność i zainteresowanie: 13382, czas trwania 9m 13s, otrzymana ocena 647, reakcje 121.
Komentarze:

- Ja trzy razy podchodziłem do praktyki i nic:(
- Dzięki bardzo, jestem przed egzaminem i pomogłeś mi. Pozdrawiam sub i łapa leci
- Co to za motor i jaki tłumik bo dobrze brzmi 💨😁
- Mam pytanie gdy ma się 16 lat to można jeździć do max 125cc to czy jak kupię sobie Crossa KTM 125 to będę mógł normalnie nim jeździć jak zdam prawo jazdy ? bo od 16 można
- dzięki ziomuś dodałeś mi otuchy
- A prawko am zdawałeś na motorowerze czy skuterze
- 8:35 to trudne zadanie xddddd
- Witam, chciałem zapytac czy trudny jest egzamin na kategorie a ? Zdałem już kategorie b, c i c+e i chciałbym mieć jakieś hobby a jakoś motocykle wydają mi się ze mogą być takim fajnym relaksem na weekend. Proszę o opinie i dziękuje.
- Ja dzisiaj zdaję teorię
- A porypane to wszysko mój dziadek ma prawko za worek ziemniaków
- A ile pytani sie dostaje
- A ile pytani sie dostaje
- Mi praktyka nie wychodzi nie umiem się odstresować i popełniam głupie błędy które dyskwalifikują mnie praktycznie od razu po zdanym placu cały czas na mieście dostaję kurwa baty i chuja z tego jest nieważne ile godzin weźmiesz czy ile nerwów zjesz wszystko się pierdoli jak w radzieckim traktortku ras nawet motocykl kierunkowskazu mi nie wyłączył po wciśnięciu przycisku za to odpowiedzialnego taki sposób na szybkie oblanie ;)
- MEGA KOCHAM CIE
- Co to za maszyna mordo?
- Jaki koszt prawka na am
- To ile w końcu za te prawko??
- Najpierw trza zdać badania lekarskie
- Ja teorie zdałem za 2 razem i robiłem multum egzaminów codziennie
- stres jak najbardziej ale na ta godzine jazdy trzeba sie mega skupic ciagle patrzec na znaki a teoria robic testy strona prawojazdy360.pl polecam