18 najczęstszych pytań o kurs na prawo jazdy kategorii A. Jak zdać prawko na motocykl?
Nowa seria motobandy dla wszystkich planujących zrobić uprawnienia do jazdy motocyklem! We współpracy z OSK HigH z Poznania zebraliśmy 18 często spotykanych pytań odnośnie kursu i egzaminu na prawo jazdy kategorii A. Pytania, na kt ... Oglądalność i zainteresowanie: 306330, czas trwania 24m 20s, otrzymana ocena 5781, reakcje 537.
Komentarze:

- Jest jeszcze czwarta "ścieżka"... kupuję motocykl, leję benzynę i jazda, bo mam wyjebane na te wasze chore prawo!
- https://youtu.be/kYuGCY7mXHw
- Z ta pierwsza pomoca to tylko w Polsce. Lekarz bedzie uczyl lekarza o pierwszej pomocy, jak ja kocham ten kraj 🤣
- Sportowa Polska
- U mnie był 1 intruktor na 4-3 osoby Xd
więc hehe
- Odwiedź może tu identyfikacjawizualnafirm.pl, warto było.
- Maaam pytanie !!!!!!!!!!!!

Czy jeżeli ja zrobię prawko np. kat. AM, to zdam jednocześnie jeszcze na kartę rowerową??? Dawajcie lajki pls żeby motobanda to zobaczyła!!!
- Dobry materiał. Bardzo fajnie się słucha.
- Jeba... prawo jazdy banda legalnego wyłudzenia od ludzi kasę !!!! Z fartem ludziska nie dajcie się robic w Karola !!!
- Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest WORD?
- Coś tu nie Gra źle mówisz ,niezdałeś
- Jak sobie przypomnę mój egzamin (13 lat temu) w Rzeszowie na tym krzywym placu (nie wiem jak jest teraz) to śmiech mnie bierze. Robię tą ósemkę i gość mi mówi przez głośnik w kasku, żebym pojechał za ósemkę i tam zawrócił zaraz za nią. Ja się zatrzymałem, a on z takim wrzaskiem co się stało czemu się zatrzymałem? No to mówię mu, że tu jest za dużo tych pachołków i tu się przejść na nogach nie da, a co dopiero przejechać. Gość przyszedł i patrzy i faktycznie wiatr je przewrócił wcześniej i ktoś zwyczajnie postawił....tak gdzie leżały. Na mieście byłem może 10 min max.
- A moja wybrana szkoła nauki jazdy sama zaproponowała że najlepsza jest ścieżka skrócona (czyli pkk -> egzamin teoretyczny w WORD -> kurs praktyczny -> egzamin praktyczny) :D
- U mnie nie było źle, w 3 tyg zrobiony kurs. Tydzien pozniej zdana teoria a na praktyke czekalem 1 dzien :D mialem fart bo sie zwolnilo miejsce.
- Pytanie - czy na egz praktycznym mogę mieć własny interkom? Czy egzaminatorom nie będzie się chciało parować? Średnio będzie mi się chciało rozbebeszać i odklejać swój...
- Eh czemu nie mieszkam w Poznaniu
- a moze teraz am
- Mnie na egzaminie w Poznaniu egzaminator trzymał na mieście 40min. KONIECZNIE chciał mnie Uwalić. nie zagioł mnie na niczym! widziałem tą złość w oczach bo mu się nie udało!
- Co to jest ten ŁORT? Sporo osób o tym mówi :D
- Wie ktoś czy na egzamin mogę isc w kasku crosowym z googlami?
- Ej od kturego roku mor,na miec moto rower nq zzip pro xz