1. Kurs Excel - Interfejs programu, wstęp do arkuszy, proste formuły
Wsparcie kanału - https://patronite.pl/KoW Zapraszam do subskrybowania mojego kanału: https://www.youtube.com/user/KodeksOnline Cały kurs Excel - https://www.youtube.com/watch?v=msEff53_htw&list=PL6aekdNhY7DAh6BDzprcOWo0qj9J7-vdH --- ... Oglądalność i zainteresowanie: 18993, czas trwania 40m 29s, otrzymana ocena 317, reakcje 21.
Komentarze:

- tylko w kolumnie F są inne obliczenia niż opisane w nagłówku
- fajne ale troche nudne ):
- Widzę że w w wersji której używasz nie ma jeszcze cudownej funkcji autozapisu ratującej życie ;) Świetny poradnik, dzięki
- Korzystałam z anglojęzycznej wersji "Excel for dummies" i strasznie mnie zniechęciła: dużo niepotrzebnego teoretyzowania, przeskakiwanie do zaawansowanych działań, kiedy te najprostsze jeszcze nie zostały dokładnie omówione, etc. Już miałam rzucić excel w kąt, ale NA SZCZĘŚCIE trafiłam na to pana nagranie. Czysto, klarownie, przejrzyście, krok po kroku. Dziękuję, dobra robota!
- zdecydowanie pomocne :)
- Opisali też na tej stronie http://dorotarys.pl/szkolenia/, w każdym razie ja polecam.
- czesc pomógł byś zrobić to zadanie bo nie mmam pojecia jak to zrobić
W akwarium domowym znajduje się 100 rozwielitek.
Ich liczba się codziennie podwaja, a gdy przekracza 1000 sztuk, hodowca odławia 99% populacji.
Przygotuj arkusz, za pomocą którego:
Obliczysz, ile rozwielitek będzie w akwarium po roku (365 dni);
Obliczysz, ile razy rozwielitki były odławione;
Wyznaczysz największą i najmniejszą liczbę rozwielitek w ciągu roku;
Przygotujesz wykres przedstawiający zmianę liczby rozwielitek w poszczególnych dniach
W symulacji przyjmij, że odławiane jest 99% populacji lub trochę więcej - tak aby liczba rozwielitek była całkowita.
- Tam jest pomyłka w równaniu, nawiasy robi się najpierw potem mnożenie ;) kolejności działań się kłania. Powinien byc podwójny nawias.
- Pozdrawiam :)
- Coś wspaniałego! Dziękuję!
- Dzięki wielkie za ten poradnik <3 W szybki i prosty sposób objaśnia najważniejsze rzeczy z Excela i ratuje dupę takim osobom na studiach jak ja, które muszą nagle zrobić dowaloną tabelę w Excelu, gdyż doktor od technologii informacyjnych uznał, że przecież każdy jest BOGIEM EXCELA, miał go już wiele razy i ogólnie on nie ma przed nim żadnych tajemnic i wszystko ma już obcykane. Szkoda tylko, że zapomniał o osobach jak ja, które 1 raz się z nim dopiero stykają na studiach i muszą na szybko same się doszkalać xD Dziena jeszcze raz za ten poradnik. Kawał dobrej roboty.
- jejui
- W opisie filmu umieściłem kilka interesujących książek na temat Excel'a!
- Bardzo fajnie pana się słucha , pozdrawiam. :)
- Super przydaje się. Tx
- ooo, przydatne rzeczy, zostawiam lajka!
- Go Access pls
- Dawaj C# albo Windows Forms a nie nowe serie robisz
- Ile pojawi się odcinków do środy bo mam z tego kolos na studiach ?
- Do moich subskrybentów: wiem, że program Excel to nie jest szczyt marzeń osób oczekujących na odcinki o programowaniu, ale spokojnie, chcę mieć jedną taką serię, którą będę sobie prowadził dla urozmaicania, poza programowaniem. Mam nadzieję, że znajdzie się grupa osób, dla których ten kurs okaże się pomocny :) A kursy o programowaniu na tym nie ucierpią, ponieważ ten kurs jest traktowany jako dodatkowy.
- Witaj w pierwszej lekcji kursu, mam do Ciebie tylko jedną prośbę! Wyłącz Adblocka na platformie YouTube, jeżeli takiego używasz. Dzięki temu otrzymasz jeszcze więcej poradników za darmo!